Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 23 listopada 2019r. g.09:00 Śląska Liga Juniorek Młodszych 2019/20 8 30 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikSkałka Świętochłowice2814PrzegranaZgoda Ruda Śląska3821Zwycięstwo Skałka ŚwiętochłowiceZgoda Ruda Śląska 23 listopada 2019r. 28 – 38 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Skałka Świętochłowice […]
MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice (J.M.) — KS Zgoda Ruda Śląska Bielszowice (J.M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
23 listopada 2019r. | g.09:00 | Śląska Liga Juniorek Młodszych | 2019/20 | 8 | 30 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Skałka Świętochłowice | 28 | 14 | Przegrana |
Zgoda Ruda Śląska | 38 | 21 | Zwycięstwo |
Skałka ŚwiętochłowiceZgoda Ruda Śląska
28 - 38Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Skałka Świętochłowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Frach Natalia | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Herrmann Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Hołub Paulina | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Korbaś Oliwia | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Matuszczyk Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Pastuszka Julia | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pastuszka Laura | Rozgrywająca | 1 | 8 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Ratajczak Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ronc Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Sarapata Martyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Trocer Nikola | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wieczorek Wiktoria | Kołowa | 1 | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wołoch Justyna | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 36 | 28 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Trener C: Gajczewski Andrzej
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodzianowska Marta | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Boruta Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Doleżych Karina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gardian Natalia | Kołowa | 1 | 9 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kania Joanna | Rozgrywająca | 1 | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Małek Karolina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Matusek Zuzanna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mynarek Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietryga Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Sierant Daria | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skiba Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szydełko Natalia | Rozgrywająca | 1 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Wilczyńska Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 50 | 38 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Trener C: Józef Szmatłoch
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Poloczek Kamil (Dąbrowa Górnicza) Szostok Marcin (Łaziska Górne) | Pichen Leon (Siemianowice Śl.) |